Poradnik Podróżnika #2 – przydatne książki

Zapraszamy do zakupu unikatowych książek przydatnych każdemu podróżnikowi.

Każda osoba, która dokona zakupu Biblii Taniego Latania lub Biblii Taniego Spania na stronie Ksiegarnii Globtrotera z uwzględnieniem kodu rabatowego: WTP10% otrzyma 10% zniżki. Kod rabatowy może być wykorzystany na zakupy książek pojedynczo, jak również wpakiecie.

Biblia Taniego Latania to pierwszy na świecie kompleksowy podręcznik pokazujący jak tanio (czasami za darmo) podróżować samolotem. Jak kupić bilety lotnicze (często za 0 zł). Jakie zasady rządzą systemami rezerwacji biletów oraz jak można nie tylko nagiąć obowiązujące zasady, ale nawet sprawić, aby one nas nie dotyczyły. Biblia Taniego Latania sprawi, że Twoim głównym problemem nie będzie to skąd wziąć pieniądze na bilety lotnicze, ale to skąd wziąć aż tyle wolnego czasu, aby odbyć wszystkie podróże, na które bilety już posiadasz…

 

Biblia Taniego Latania składa się z 6 rozdziałów oraz 4 aneksów. Całość prezentuje się w sposób następujący:

BTS10Rozdział 1: Początek przygody z tanim lataniem

Rozdział 2: Magiczne loty za 1 złoty

Rozdział 3: Płatności w liniach lotniczych

Rozdział 4: „Fuel Dumping”, czyli jak obniżyć cenę biletu o koszty „opłaty paliwowej”

Rozdział 5: Matrix bez żadnych tajemnic

Rozdział 6: Od zera do Frequent Flyer’a

Aneks 1: Lista światowych forów internetowych, na których użytkownicy wymieniają się informacjami o super tanich połączeniach lotniczych

Aneks 2: Kody linii lotniczych (tak stosowane w Matrix, jak i na forach internetowych – z komentarzem)

Aneks 3: Lista domen/krajów, na które warto przełączać multiwyszukiwarki w czasie szukania błędów taryfowych

Aneks 4: Kody lotnisk (tak stosowane w Matrix, jak i na forach internetowych – z komentarzem)

Integralną częścią książki jest dedykowana grupa na Facebook, w której publikowane są oferty super tanich lotów. Do grupy tej przyjmowane są wyłącznie osoby, które zakupiły książki bezpośrednio w wydawnictwie.

Integralną częścią książki jest także dedykowany newsletter, w którym wysyłane są m. in. kody rabatowe, aktualizacje książki, informacje o błędach taryfowych itp.

Szczególnie polecamy stronę Biblii Taniego Latania, na której można się zapisać na darmowe seminarium on-line, które przekona Cię, że warto posiadać tę książkę. Na stronie dostępne są również darmowe poradniki i praktyczne informacje przydatne każdemu podróżnikowi.

Biblia Taniego Spania to książka, która sprawi, że będziesz nocował w hotelach nawet za darmo. Pierwszy podręcznik, który pokazuje, w jaki sposób szukać błędów w systemach rezerwacji hotelowych, jak te błędy wykorzystywać oraz jak zabezpieczyć się przed anulacjami biletów zakupionych w wyniku błędu systemu rezerwacyjnego. Całość napisana prostym i przystępnym językiem z dużą dawką poczucia humoru. Absolutnie praktyczna wiedza, zero teorii, tylko praktyczne ćwiczenia.

Biblia taniego spania będzie dla Ciebie użyteczna nieważne, czy jesteś globtroterem, który przemierza świat autostopem, czy też właścicielem prężnie rozwijającej się firmy, który chce zaoszczędzić tysiące złotych na podróżach służbowych. Nieważne, czy po jej lekturze po raz pierwszy, czy po raz setny będziesz rezerwował nocleg w hotelu. Na pewno będzie on tak tani, jak nigdy dotąd.

 

Biblia Taniego Spania składa się z 8 rozdziałów oraz 2 aneksów. Całość prezentuje się w sposób następujący:

Rozdział 1: I Tobie będzie dane nocować bardzo tanio… Znajdź swój wymarzony nocleg

Rozdział 2: Supertani nocleg – geneza powstawania błędów w systemach rezerwacji noclegów

Rozdział 3: Gdzie, jak i dlaczego, czyli przegląd portali służących do rezerwowania noclegów oraz omówienie błędów, jakie się na nich pojawiają – jak je znaleźć i jak wykorzystać

Rozdział 4: Techniki szukania i wymuszania błędów taryfowych w systemach rezerwacji hoteli

Rozdział 5: Jak się zabezpieczyć przed anulowaniem rezerwacji kupionej „po błędzie”?

Rozdział 6: Lojalny turysta, czyli rzecz o programach lojalnościowych

Rozdział 7: Okiem praktyka: nieuczciwy turysta, nieuczciwy hotel, nieuczciwe OTA. Jak się bronić w skrajnych sytuacjach?

Rozdział 8: Za darmo i bez kombinowania, czyli Couchsurfing

Aneks 1: Wykaz linii lotniczych wraz z kodami IATA oraz informacją, z jakiego kraju dane linie pochodzą

Aneks 2: Przydatne adresy internetowe

Szczególnie polecamy stronę Biblii Taniego Spania, na której można się zapisać na darmowe video-szkolenie, które przekona Cię, że warto posiadać tę książkę. Na stronie dostępne są również przykłady tanich noclegów oraz blog z nowościami i aktualnymi promocjami.

Komentowanie wyłączone.

Facebook