Sylwester na Maderze

Plan wyjazdu na Sylwestra na Maderze

Termin: Grudzień 2022

TYP WYPRAWY: zwiedzanie + sylwester
Pokazy fajerwerków w Funchal są jednymi z najwspanialszych i najbardziej spektakularnych w Europie. Spędź Sylwestra na wyspie wiecznej wiosny i podziwiaj sylwestrowe pokazy w niezapomnianej atmosferze.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel 4*

PRZELOT:
Przelot samolotem na trasie: Warszawa – Lizbona- Funchal – Warszawa.

UBEZPIECZENIE:
Na cały okres wyjazdu zapewniamy podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmujące KL oraz NNW.

PROGRAM WYJAZDU:
Dzień 1 – Wylot z Warszawy, przylot do Lizbony a następnie do Funchal, transfer z lotniska do centrum miasta, wizyta na lokalnym targu, obiad w prostej restauracji z widokiem na ocean. Po południu przejazd kolejka linowa do Monte Gardens, a następnie zjazd koszami wiklinowymi po ulicach miasta (lokalna atrakcja). Kolacja w regionalnej restauracji.
Dzień 2 – Śniadanie, przejazd do Ribeiro Frio, wizyta w parku narodowym, Santana. Obiad w Quinta do Furao z degustacją wina. W drodze powrotnej wizyta w Porto da Cruz, w destylarni lokalnego rumu. Czas wolny w Funchal.
Dzień 3 – Śniadanie, wyprawa samochodami 4×4 na trasie Funchal-Lugar de Baixo-Candelaria-Lombo Mouro-Porto Moniz-Seixal-Sao Vicente. Wizyta w Ribeira da Janela (Poncha workshop). Obiad w lokalnej restauracji. Kolacja w restauracji rybnej Os Arcos.
Dzień 4 – Śniadanie , rejs katamaranem i oglądanie delfinów, obiad w Faja dos Padres (unikalne, malownicze miejsce), transfer do hotelu, czas wolny.
Dzień 5 – Śniadanie, transfer na lotnisko

Cena za osobę: 890 EUR

Impreza sylwestrowa w hotelu Jardins D’Ajuda (4*)- po kolacji goście mają okazję obejrzeć wspaniały pokaz fajerwerków z tarasu widokowego oraz wznieść noworoczny toast. Dopłata za impreze sylwestrową w hotelu: 115 Euro (cena zawiera: drink powitalny, 3-daniowa kolację, wino musujące i północy, zabawę z animacjami i DJ)

Cena zawiera:
– transfery z i na lotnisko
– zakwaterowanie w hotelu Jardins D’Ajuda w pokojach dwuosobowych
– śniadania w hotelu,4 obiady (w lokalnych restauracjach),2 kolacje
– wycieczkę do Monte Gardens
– całodniową wycieczkę Santana
– wycieczkę samochodami 4×4
– poncha workshop
– rejs katamaranem
– opiekę polsko- języcznego pilota w trakcie całego pobytu
– ubezpieczenie KL i NWW oraz składkę na TFG

Cena nie zawiera:
– biletu lotnicznego Warszawa – Lizbona-Funchal – Warszawa
– wycieczek fakultatywnych
– napiwków i innych usług nie wymienionych w programie

W przypadku pytań dotyczących tego wyjazdu lub zgłoszenia uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt z nami.

Facebook