Wyjazdy Incentive

Organizujemy wyjazdy firmowe, będące atrakcyjnym i skutecznym narzędziem motywacyjnym dla pracowników, pomagającym w budowaniu relacji oraz wzmacnianiu lojalności w stosunku do Firmy.

Oferta skierowana jest do korporacji, małych i średnich firm oraz instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Program naszych imprez jest zawsze indywidualnie skonstruowany, dopasowany do potrzeby klienta, jego oczekiwań i możliwości finansowych.

Organizujemy zarówno wyjazdy wysokobudżetowe z pełną oprawą i autorskim scenariuszem, jak i niskobudżetowe wyjazdy z ciekawym programem, dopasowując się do preferencji klienta i zakładanego celu wyjazdu.

Realizujemy projekty wyjazdowe zarówno w te bliższe, jak i najdalsze zakątki świata.

Dbamy o wszystkie etapy przygotowań, bo kluczowym elementem sukcesu każdego wyjazdu firmowego jest dobra organizacja, komunikacja oraz bezbłędna realizacja.

Współpracujemy z osobami publicznymi, które chętne uświetnią każdy wyjazd szkoleniem z wybranej dziedziny lub przemówieniem motywacyjnym, jak również z fotografami i kamerzystami, którzy utrwalaną wspólnie spędzone chwile tak, aby można było się nimi cieszyć również po powrocie z wyjazdu.

Oferujemy Państwu pomoc i zaangażowanie naszego doświadczonego i kreatywnego zespołu oraz osób, które z nami współpracują. Wspólnie pomożemy zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy lub event tak, aby były wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem w historii Państwa firmy!

W celu wysłania zapytania dotyczącego możliwości realizacji Państwa indywidualnego wyjazdu prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt z nami

Facebook