Wyprawy Trekkingowe

Zapraszamy na wyprawy trekkingowe w górach całego świata.

Nasze wyjazdy trekkingowe w zależności od wybranej lokalizacji są przeznaczone dla każdego.

W zależności od stopnia trudności trekkingu, na życzenie przygotujemy wyprawy zarówno dla mniej i średnio zaawansowanych turystów górskich, którzy wcześniej nie uczestniczyli w tego rodzaju wyprawach. Dla osób z większym doświadczeniem organizujemy trekkingi, których celem może być zdobycie np. jakiegoś konkretnego szczytu lub dotarcie do jakiegoś miejsca w górach.

Na program trekkingu składa się zazwyczaj kilka dni wędrówki górskiej podzielonej na etapy nie wymagające znacznego wysiłku.

Trekkingi zwykle nie wymagają używania ekwipunku i profesjonalnego sprzętu górskiego. Do przejścia większości tras wystarczą odpowiednie buty i kije trekkingowe. Jedynie na niektórych trasach dla zaawansowanych mogą być potrzebne raki oraz czekan.

W zależności od stopnia trudności na trasie trekkingu dobierana jest odpowiednia liczba opiekunów grupy i przewodników górskich. Szczegółowe informacje na temat potrzebnego ekwipunku i trudności przejścia zawarte są przy opisie programu.

Każdy trekking to niezapomniane wrażenia, możliwość zdobycia szczytów górskich jak również zobaczenia i poznania ciekawego obszaru górskiego i zrobienia niepowtarzalnych zdjęć.

W celu wysłania zapytania dotyczącego możliwości realizacji Państwa indywidualnego wyjazdu prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt z nami

Facebook